Hakkımızda

 

Birlik Hırdavat Tesisat olarak Aydın ili Nazilli ilçesinde hizmet vermekte ve aynı zamanda birmilyonnokta üyelerinden bir tanesi olarak bulunmaktayız. Siz müşterilerimizin evlerin de her zaman tesisatlar ile ilgili sıkıntılarınız olmaktadır. Bu sıkıntıların tamiri aşamasında kaliteli bir tamir yapılmaz ise eğer kısa bir süre sonra aynı sıkıntı yanlarında başka sıkıntılar getirmek suretiyle tekrardan sorun çıkarmaktadır. Biz işletme olarak tam bu noktada devreye girerek sizlere son derece kaliteli ve sağlam bir hizmet sunmaktayız. Sıkıntılarınızı deneyimli ustalarımız ve kaliteli malzemelerimiz ile çözmekte ve uzun bir süre tekrar sıkıntı vermesini engellemekteyiz.Tesisat hizmeti gerçekten büyük bir titizlik ve kaliteli ustalık isteyen bir hizmettir. Çünkü en ufak bir sıkıntıda evlerinizi su basabilir ve çoğu eşyalarınıza büyük zararlar gelebilir. Siz de bu sıkıntıları yaşamak istemiyorsanız mutlaka işletmemize başvurarak kaliteli ve sorunsuz bir hizmet alabilirsiniz.

 

Tesisat sorunlarının çözümü aşamasında kesinlikle tecrübeli ve profesyonel ustaların çalışması gerekmektedir.Hırdavat, tesisat, tadilat montajı,sıhhi tesisat,musluk çeşitleri,duş setleri, gibi hizmetler vermekteyiz. İşletmemiz bünyesinde çalışan ustalarımızın tecrübesi ve deneyimi arızayı en kısa süre tespit etmelerini ve kaliteli bir şekilde çözüme kavuşturmaları konusunda çok büyük yardımcı olmaktadır. Bu sayede çözdüğümüz sıkıntısız bir daha asla aynı yerden sorun çıkarmayacaktır.

 

Sizlerin de evleriniz de tesisat ile ilgili hizmete ihtiyacınız var ise Aydın tesisat sektöründe hizmet veren işletmeler arasında en kaliteli hizmet sunan işletmemize mutlaka uğrayınız.

 


 

Öne Çıkarılanlar

Nazilli Armatür Çeşitleri

Krom, pirinç, paslanmaz çelik gibi malzemelerden üretilen armatür modelleri,

Nazilli Hırdavat Malzemeleri Satışı

Hırdavat ürünleri kategorisinde günlük yaşamda ihtiyaç duyulan çeş

Nazilli Lavabo Çeşitleri Satışı

Dekorasyon anlayışına farklı bir yaklaşım getiren, şık ve işlevsel alanlar yaratmak için lavabolar tasarlar. F

Nazilli Tesisat Tadilat ve Yenileme

Birlik Hırdavat Tesisat Nazilli olarak siz değerli müşterilerimizin sıhhi,tesisat tamir

Yorumlar

su tesisatı ve tadilatı montaj tamir her türlü yardımcı olunur bize ulaşmanız yeterli

Mehmet

5 Yıldız